Orgasmus nebo láska?

Sci-fi plné sexu

Tvé překrásné já

Americký prozaik Chuck Palahniuk, mimochodem autor kultovního díla Klub rváčů, by ženám raději dopřával orgasmus než lásku. Tedy alespoň podle jeho utopického sci-fi románu Tvé překrásné já, který je na českém trhu k dostání již od roku 2015.

Hlavní hrdinkou je průměrná dívka z amerického zapadákova, která se snaží uplatnit ve městě snů, New Yorku, ale poněkud se jí to nedaří. Jednoho krásného nudného dne se tato průměrňačka seznámí s nejbohatším mužem světa a od té doby se jí změní celý život, který už nikdy nebude jednotvárným. Boháč si ji odveze do své rezidence a dopřává dívce vyčerpávající orgasmy, na kterých se ovšem nepodílí jeho úd, ale speciální sexuální hračky, které se snaží s pomocí dívky dovést k dokonalosti. To se mu podaří a pak se teprve začnou dít věci.

Co se stane, když ženy začnou být závislé na sexuálním uspokojení a přestane je zajímat zbytek světa? Proč by muž chtěl ze sexuálního života vyřadit muže? A jak se k této situaci postaví průměrná Američanka, která má pocit viny, protože díky jejím orgasmům, jsou pomůcky tak dokonalé, že ničí každou ženu, která ji vloží do své vagíny? Jak by vypadal převrat společnosti, tentokrát schovaný za mnoho sebe ukájejícího se sexu?

Zajímavý literární zážitek, který Vás donutí se zamyslet nad postavením a důležitosti žen. Sex je bezesporu jeden z důležitých nástrojů moci, tak pozor na to.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *