Upřímnou soustrast, Manchestere

Svět zasáhla další tragédie

V pondělí 22. května 2017 proběhnul v Manchestru koncert popové zpěvačky Ariany Grande. Pro mnohé splněný sen, který se ovšem proměnil v noční můru. Po skončení koncertu sebevražedný atentátník ve foyer koncertní haly odpálil bombu. Zabil tak 22 nevinných lidí, převážně dětí. Dalších 59 osob zranil.

Ariana Grande je momentálně v péči lékařů, protože není schopna normálně fungovat. Pláč a hysterie, trauma a neustále výčitky, že za to muže ona sama, slova lítosti. Zpěvačka údajně zvažuje konec své kariéry, minimálně si od ní bude muset dát dlouhou pauzu. Události včerejšího dne jsou pro všechny skutečně tragické.

Většina lidí, včetně slavných osobností, na sociálních sítích vyjádřila slova solidarity a podpory. Jedna z Arianiných fanynek a účastnic koncertu přidala velmi emotivní příspěvek. „Skákala jsem a ječela radostí, brečela jsem. S mojí nejlepší kamarádkou jsme zpívaly a bavily se. Byl to nejšťastnější den v mém životě, do té doby než jsem ji viděla ležet na zemi. Ztratila jsem kamarádku.“

Důležité je neztrácet víru a doufat v radostnější zítřky. Modlíme se za lepší svět.

Světové celebrity vyjádřily slova lítosti a podpory

Zdroj foto: Twitter

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *