Multifunkční žena

ROZHOVOR

Vyzpovídaly jsme krásnou, mladou a hlavně úspěšnou ženu Michaelu Jungrovou, která ve svých dvaceti čtyřech letech již dosáhla mnoha úspěchů, o kterých se některým celý život jenom zdá. Momentálně Michaela pracuje jako digital media specialist v jedné realitní společnosti. K tomu má mnoho dalších projektů, vychovává dceru a buduje celé rodině zázemí. Jak to všechno zvládá? A jaká je cesta k prosperitě? Nechte se od ní inspirovat.

 

1)       Co pro Vás znamená kariéra?

Kariéra pro mě znamená hodně, ale na druhou stranu si nemyslím, že by člověk měl jít tzv. přes mrtvoly, za to kariéra opravdu nestojí.

2)       Splnila jste si své cíle, nebo ještě čekáte na nějaké pracovní příležitosti?

Mým cílem je pracovat sama na sebe, takže spokojená jsem, ale můj pracovní sen jsem si zatím nesplnila. Nyní ještě ke svému zaměstnání pracuji na projektech pro Laboratoř Nadace Vodafone, VŠEM, Doogee a mnoha dalších.

3)       Co Vás na Vaši práci nejvíce baví?

Na on-line světě mě baví úplně všechno. Neustále se v něm děje něco nového, takže se pořád musíte vzdělávat, zdokonalovat. To je na tom opravdu skvělé.

4)       Pracujete na důležité marketingové pozici, studujete, vychováváte dceru, do toho jste se pustila do stavby vlastního domu. Je vůbec možné to všechno skloubit?

Určitě je, ale musíte mít někoho, kdo Vám bude „krýt záda“ a pomáhat vám. V mém případě je to babička, které jsem velice vděčná. Je úžasné mít takového člověka vedle sebe.

5)       Koho považujete za svoji největší oporu a koho, nebo co za svůj životní motor?

Největší podporou je určitě moje maminka. No a mým hnacím motorem je samozřejmě moje tříletá dcerka Vaneska.

6)       Jaké byste dala doporučení ženám, které by chtěly dosáhnout stejného úspěchu jako Vy?

Poradila bych jim, aby se nevzdávaly a šly za svým snem. Dále je velice důležité být pozitivní, s negativním pohledem člověk nikdy ničeho nedosáhne a daleko nedojde.

7)       Jste momentálně šťastná?

Ano jsem šťastná, ale bude ještě víc, až si splním svůj sen. (usmívá se)

Děkujeme za rozhovor !

 

Na snímcích slečna Michaela

Zdroj foto: Instagram, archiv Michaely Jungrové

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *