Kulturní rozvrh

Plánujte den po dni

Dneska je pondělí a vy stále nevíte, jak bude vypadat Váš nadcházející týden? Pokud jste v práci a nemáte přes den čas naplánovat si kvalitně volný čas, můžete si inspirovat následujícími řádky. Pokud se jimi budete řídit, Váš čas jistě strávíte plnohodnotně.

Pondělí:

Ještě dneska můžete vyrazit a na místě zakoupit lístky na koncert Xaviera Baumaxy, který se od 20 hodin koná v Kavárně Dejvického divadla. Lístek stojí pouze dvě kila a budete si díky němu moci vychutnat originální texty známého písničkáře v komorním prostředí.

www.dejvickedivadlo.cz

Úterý:

V úterý vystoupí v pražské O2 aréně legendární rocková kapela Foo Fighters. Je k neuvěření, že zbyly ještě nějaký lupeny. Rychle zakupte a dobře zapařte.

www.ticketportal.cz

Středa:

V polovině týdne už bude na čase vyrazit za kulturou ven. Ideální bude navštívit Open Air Slam Exhibice. Poezie okamžiku, poezie naživo, skvělý zahraniční hosté. Všechny 4 cizojazyčné texty budou přeloženy. Na Výstavišti v Tiskárně ve vzduchu od 20 hodin.

www.goout.net

Čtvrtek:

Kulturním zážitkem, který by vám neměl uniknout, je také výstava Bob Dylan – On the Road / Na cestě v Staroměstské radnici (Křížová chodba). Dominantním tématem jeho výtvarné tvorby jsou zážitky a postřehy z cest, které absolvoval během své dlouhé hudební kariéry. Představuje se zde přibližně 50 grafických listů (číslovaných a signovaných).

www.goout.net

Pátek:

Poslední pracovní den si odpočiňte od kultury a zaskočte do Vnitroblocku, který je v Holešovicích. Od pátku do soboty tady probíhá akce s názvem Pivo & smažák. To nejznámější z Lokálů na zahrádce Vnitroblocku. Pivo, jak ho znáte, a smažák, jak ho neznáte.

www.facebook.com/ Pivo & smažák

Víkend:

Na sobotu i neděli si kupte lístky na hudební open air Metronome Festival Prague. Nabitej hudební program v čele se Stingem a Kasabian. O akci jsme již informovali minulý týden.

www. metronomefestival.cz

Zdroj foto: Facebook.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *