Forman Brothers´ Wild West Show

Deadtown na Náplavce

Díky Aréně, festivalu Divadla bratří Formanů, můžete do pátku 30. 6. 2017 shlédnout na Smíchovské náplavce neopakovatelnou show nesoucí název Deadtown.

Představení Deadtown je obraz Divokého západu, v němž se nemluví, ale zato je v něm hodně pohybu, až akrobatických čísel. Zkrátka něco mezi cirkusem a divadlem. Heslem hry se stalo: „Ten, kdo vypráví příběhy, vládne světu.“

Deadtown si již odbyl premiéru ve Francii, hrál se také v Belgii. Po Praze se všichni vydají opět do světa. Další štace je zase Francie a Belgie, ale také Itálie a Dánsko.

Divadlo bratří Formanů je už dvacet pět let jedním z nejvýraznějších uměleckých uskupení českého divadla. Svým netradičním pojetím, stylem práce a poetikou se však z něho zcela vymyká. Kromě bratrů Petra a Matěje Formanových a několika málo stálých členů, totiž vzniká pro každé představení nový tým, přinášející novou energii a dovednosti.

Smíchovská Náplavka 558/4, Praha 5

úterý 27. 6. 19:30 ♦ středa 28.6. 19:30 ♦ čtvrtek 29.6. 19:30 ♦ pátek 30.6. 19:30

Hrají: Petr Forman, Veronika Švábová, Marek Zelinka, Jacques Laganache, Daniela Voráčková/Simona Babčáková, Josefína Voverková a mnoho dalších.

Zdroj foto: goout.cz

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *