Chcete být stále mladá?

S přibývajícími léty a starostmi se mění i naše tvář. Přibývající vrásky a povislá pleť je strašákem snad každé ženy. Recept na věčné mládí vám bohužel neprozradíme, zato jak včas zabránit předčasnému stárnutí a zahladit stopy po vašem datu narození ano.

První známky stárnutí pleti přichází zhruba kolem třicátého roku. Pleť bývá sušší a ochablejší. Vše je způsobeno ztenčováním vnější vrstvy kůže, zkracování cyklu obměny kožních buněk a ubýváním kolagenních a elastinových látek. V této fázi můžete vyzkoušet kolagenový krém: Age-Defy Collagen Cream od Pevonia Botanica. Je to oblíbený a účinný bojovník proti stárnutí pleti! Je vhodný na suchou pleť se sklonem k vráskám. Vyživuje, hydratuje, zjemňuje vrásky a dodává vitalitu pleti. Báječný třífázový homogenizovaný krém s UV filtrem. Mořský kolagen pomáhá k omlazení obličeje, působí proti vráskám.

I když si to možná neuvědomujeme, mnohdy přispíváme k předčasnému stárnutí naší pleti těmito způsoby:

– nechráněním se před slunečním zářením

– kouřením

– alkoholem

– nevyváženou stravou a nedostatečným pitným režimem

– mračením se

– nepoužíváním pečující kosmetiky

– neodličováním se před spaním

Nikdy není moc brzy si utvořit správné návyky péče. Pokud již projevy stárnutí pleti pozorujeme, existují efektivní řešení, jak známky stárnutí potlačit. Ale o tom zas třeba příště.

Zdroj: www.pevoniaeshop.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *